top of page

                                     

                                     

 

 

 

 

 

Jmenuji se Roman Nama´El´Sharas a skládám písničky s vibracemi lásky a světla Skutečnosti. Tvořím Osobní harmonizační písně, Osobní meditace, a to přímo na míru dané osoby. Jsem též terapeutem Nové Doby.


Svět ve kterém žijeme se pro mnohé může zdát jako místo, kde se musí bojovat a mít strach. Koneckonců, nám tento vzorec neustále předkládají média. Láska a soucit se berou jako slabost. Často kolem sebe slýchám, že za potíže a problémy lidí můžou okolnosti, jiní lidé či cokoliv jiného, ale už nikdo nepřemýšlí nad tím, že za okolnosti ve svém životě neseme plnou odpovědnost jen my sami.

Když v sobě nalezneme odvahu něco změnit, strhneme si masky a přestaneme hrát své vlastní hry, tak se zcela automaticky otevíráme přímému spojení se svým nitrem a splněním svých nejtajnějších přání a snů.

Pak jsi to TY, kdo tvoří tvůj svět. To TY jsi tvůrcem svého života.

Největším posunem pro mě a moji práci bylo zjištění mého jména původu (viz. jméno původu ). Otevřela se mi tím cesta k části mého poslání na Zemi, tedy k tomu, co nyní předávám dál. Pochopil jsem, že následuje-li člověk směr vedení svého otevřeného srdce, pak je jeho cesta vždy přímá, plná hojnosti, lásky a štěstí.

Všichni máme možnost zvolit přímý směr, tedy jít cestou lásky, hojnosti a dokonalého zdraví nebo naopak jít oklikou, se zbytečnými zastávkami a pády. Já volím první možnost.
To, co umožňuje naší cestě být přímou a bez omezení, máme ve svém srdci. Srdce je tím místem, odkud vše pramení.

Součástí mého poslání je obnovovat v lidech jejich zář a pomoci jim navrátit se zpět ke svému prameni, ke svému Božskému Já.

 

Mám vždy velkou radost z toho, že Vás můžu kousek doprovodit na cestě při objevování záře Vašeho Já, ať již při poslechu Osobní harmonizační písně, Osobní channelingové meditaci nebo při některé z harmonizačních terapií.

 

Přeji Vám ať je Vaše cesta za sebepoznáním vždy přímá, plná lásky, radosti, míru a vnitřního štěstí.

An´Anasha

 

Roman Nama´El´Sharas

^2E40FAEEE6D2B4D949551A24C9EB20C70BED4A4
bottom of page